مزون اینترنتی ماهپار،معتبرترین فروشگاه اینترنتی لباس در سال ۱۳۸۵ با مدیریت جواد سلیمانی و با محوریت تولید لباس زنانه آغاز به کار کرد. ما در مزون اینترنتی ماهپار ابتدا تنها در زمینه‌ی تولید مانتوهای مختلف فعال بودیم اما با گسترش کسب‌وکار توانستیم برای تولید سایر محصولات از جمله مانتو شلوار نیز سرمایه‌گذاری کنیم. ماهپار پس از ۱۵ سال سابقه‌ی فعالیت اکنون با مدیریت سعید سلیمانی در تلاش است تا سیستم پخش آنلاین خود را توسعه دهد.

در حال حاضر مزون معتبر ماهپار آمادگی همکاری با تمام ادارات و ارگان‌های دولتی را دارد؛ ما در ماهپار، با آگاهی از اهمیت لباس ‌های فرم در سازمان‌های مختلف، تلاش می‌کنیم تا پوشش کارکنان یک سازمان نشانه‌ای از اصالت عملکرد آن‌ها باشد.

در ۱۵ سال گذشته تلاش مدیریت مزون اینترنتی ماهپار این بوده است که همواره کسب‌وکار خود را گسترش دهد. دغدغه‌ی به‌روز بودن و تلاش برای گسترش کسب‌وکار سبب شده است تا ماهپار به تقویت زیرساخت‌های آنلاین خود نیز بیاندیشد و فروشگاه آنلاین خود را توسعه دهد.

مزون اینترنتی ماهپار علاوه بر آنکه می‌تواند با ادارات و سازمان‌های مختلف قرارداد ببندد، محصولات خود را به‌صورت جزئی و تک‌فروشی نیز به سایر نقاط ایران ارسال می‌کند. ماهپار چه زمانی که در حال تهیه‌ی لباس‌ سازمانی است و چه هنگامی که برای سلایق گوناگون خرید لباس‌های مخصوص تولید می‌کند، همواره در تلاش است که محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و با استفاده از استانداردترین مواد اولیه تولید کند.

معتبرترین فروشگاه اینترنتی ایران یعنی ماهپار علاوه بر آنکه یک فروشگاه آنلاین استاندارد است، خدمات پس از فروش ویژه‌ای را هم ارائه می‌کند. در صورتی که ست مانتو شلوارهای اداری ماهپار را سفارش دهید، سفارش شما در کم‌ترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

فراموش نکنید که کیفیت بالای محصولات ماهپار شما را شگفت‌زده خواهد کرد و تعهد ما به ضمانت و پشتیبانی، خیال شما را از هرگونه مشکل احتمالی راحت خواهد کرد.